בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

המדריך המלא לנשים לקראת גירושין בישראל - לגירושין הוגנים ושמירת הילדים

גירושין יכולים להיות תהליך מאוד אגרסיבי רע ומשפיל לשני הצדדים ולפעמים גם מידרדרים למקומות בהם לא תיאת לעצמך שתגיעי ואף לשבירה נפשית של הגבר שמולך עד כדי התאבדות,

בעקבות כך שמנו לנו מטרה לידע נשים על האפשרויות הקיימות בהליכי הגירושין ועל הדרך הסבירה יותר להתנהל, בלי כוחניות גדלה מידי ובנעימות, גם כאשר מגיעים לבית משפט וכמובן עדיף הסכם. 

אם את מעוניינת במידעוהפניה לעורכי דין טובים שאינם הולכים למשפט כלל, ויציעו רק משא ומתן הוגן נוכל להפנות אותך לכאלו בשיידעו אותך על זכויותיך, ילחמו עבורך על זכויותיך הכספיות ובנושאי הילדים אך בוודאות לא יגררו אותך למשפט מיותר. 

אך אם יש צורך ללכת למשפט והחלטת שאת מעוניינת לממש את זכויותך בדרך של משפט, נוכל להמליץ על עורכי דין אחרים, טובים אך הוגנים. 

וכמובן יש את האופציה השלישית – לצאת למסע השמדה כולל – נגד הגבר שפעם אהבת. ובזה אנחו לא לוקחים חלק, אלא רק מידעים, שתהליך משפטי אגרסיבי הכולל תלונות שווא במשטרה, תיבעות כתובה שקריות (כאשר לא היתה אלימות באמת), ותהליך משפטי אגרסיבי יכול להובי לגם להתאבדויות של גברים במקרים רבים וקשה לדעת כמה לחץ זה יותר מידי לחץ עבור גבר מסויים.

 

בהמשך תמצאי מידע רב על זכויותיך כאישה בתהליך הגירושין כך שתוכלי לדעת מה תוכלי לקבל, באיזה בית משפט עדיף לך לנהל הליכים וכו – כל זאת תוך המלצה חמה כגברים, לא ללכת אל הקיצון. ופשוט לסגור משהו כדי לצאת לדרך חדשה.