בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

הקורס המלא לגבר המתחתן בישראל - אין מסיבת רווקים בלי אישור חתום שלנו!

גבר יקר, חשוב פעמיים לפני שתיכנס לחופה.  יש סיכוי של 33% שחייך יהפכו לגיהינום עלי אדמות. 

אך כבר החלטת להתחתן הכנו לך קורס חובה, ושנכנע את החברים שלך להכריח אותך לקחת אותו. 

העלות 500 ש"ח שאולי יצילו את חייך בהמשך, ובסבירות של 33% יציו אותך משואה כלכלית בגירושין. 

מה הקורס לרווק המתחתן כולל:
 
1. הדרכה על כתובה – וכן כן, אתה כבר יודע הכל. אבל רק אצלנו מרביצים לך עד שאתה מבטיח שלא תרשום יותר מח"י שקלים. ובחיי שקלים אנחנו מתכוונים 18 שקלים. וב18 קלים אנחנו מתכוונים שמונה עשר שקלים בלבד !.

2. הדרכה בנושא רישום הבית המשותף, עבודה משותפת, חשובנות בנק והתנהלות כלכלית לגברים.

3. קורס ניעור וטלטול בעינויים בנושא הסכם ממון וחשיבותו 

4. הדרכה על טיפול זוגי, למי אסור לך כגבר ללכת, למקרה שהכלה תתעצבן מהר ותדרוש עינוי אצל מכווצת ראשים 

מה מקבל כל גבר ? 
אישור בכתב לרב שבכותבה ניתן לרשום 18 ש"ח בלבד בתוספת הכתובה ו200 זוז בלבד בכתובה עצמה. 

אתה מקבל כתובה מוכנה בה כתוב 18 שקלים בלבד.
+ מכתב איומים חתום על ידי החברים שלך שאם תכתוב סכום גדול מכך כולם לא יגיעו לחתונה

5. נוסח המכתב לשימוש החברים, בהמשך. 

כמה סיבות מדוע לקחת את הקורס למתחתן : 

יום אחד המשטרה תסלק אותך מהבית, בית המשפט למשפחה יעביר את רכושך במלואו לאשתך.  הוריך יחטפו תביעות מהכלה בגין "הברחת נכסים", אתה תחטוף כמה מספר לא מבוטל של תביעות.  לא תוכל לעזוב את הארץ יותר, בגלל צווי עיכוב יציאה.   תצטרך לשלם את כל המשכורת שלך כמזונות קטינים לאשתך, בלי קשרלרמת ההכנסה והיא לא נדרשת להשתתף.  יצמידו לך פקידת סעד שתשמש קצינת מבחן פרטית, ותאסוף רסיסי לשון הרע נגדך מכל מי שרק אפשר, ההוצאה לפועל תרדוף אחריך.  יוציאו נגדך עיקולים במעמד צד אחד, ולא תדע בכלל.  ייקחו לך את רישיון הנהיגה והדרכון, ואם יש לך נשק אז גם את הנשק.  תתמודד עם תלונות שווא במשטרה, תקרא לבני משפחה לשחררך בערבות, תשלם עשרות אלפי שקלים לעורכי דין.  אשתך תקבל סיוע משפטי חינם מהלשכה לסיוע משפטי של משרד המשפטים.  עורכי הדין של הלשכה לסיוע יכתבו עליך שאתה בריון, אלים ומסוכן, אויב הציבור ממש, וחבר של אחמיניג'אד.

השופטת בבית המשפט למשפחה תמסור את הילדים אוטומטית לאשתך, ותצחק לך בפרצוף.  כשתבקש לראות את הילדים, היא תסיים את הדיון ותסלק אותך מהאולם.  פקידת הסעד תגיד לך שעל מנת למנוע טראומה לילדים ממפגש איתך, אתה צריך לראות אותם בפיקוח שלושה פקידות סעד במרכז קשר, והן יתנו לך הוראות הפעלה איך לשחק עם הילדים.  אתה תראה את ילדיך פעם או פעמיים בשבוע לשעה.  יאיימו עליך שאם לא תעשה מה שאשתך רוצה, לא תראה את ילדיך חודשים ואף שנים.  אחר כך ידרשו ממך לעבור מבחן מסוגלות הורית, וגם לשלם עליו 20,000 ₪.

הרבנים יבזו אותך, ידרשו ממך לשלם לאישה את הכתובה ומזונות אישה, והיא תקבל צו למדור ספציפי, כך שהיא תגור בדירה שלך עד שהילדים יגדלו.  כאשר תרצה להביא עדים, השופטת בבית המשפט למשפחה תסלק אותם.  כאשר תרצה לסמן ראיות, השופטת תסרב לקבל אותם.  כאשר תגיע למשפט השופטת תגיד לך שיש לך 5 שאלות וגמרנו.  יום יום יגיע לך דואר רשום מההוצל"פ או בקשות "הטרדה מאיימת".

היום המאושר שלך היום, הוא היום המקולל ביותר בחייך מחר כאשר תתפכח מהעסקה המפוקפקת שעשית.  אם לא הבנת, היום ממש מסוכן להביא ילדים לעולם.  יש אלפי אבות שהחליפו לילדים חיתולים או רחצו אותם באמבטיה, ולמחרת קיבלו תלונה פלילית על התעללות מינית בילדיהם הם.  מי שחושב שהוא חכם ומחתים את האישה על הסכם ממון, עוד לא ראה באיזו קלות שופטת בית משפט למשפחה מבטלת הסכמי ממון על פי דרישת האישה.  זה נקרא "איון ההסכם".  גם מי שלא מתחתן נופל בפח.  אלו שחיים עם אישה, גם הם חשופים לתלונות כוזבות במשטרה והשתלטות על הנכסים בתור ידועה בציבור, ולחובבי הסטוצים בתל אביב, מצפה הפתעה לא נעימה במיוחד.  טעות קטנה אחת, והגבר נדרש לשלם 2,000 ₪ בחודש, שזה כמעט 450,000 ₪ עד שהילד מגיע לגיל 18, וגם אז לא בטוח שבכלל תוכל לראות את הילד.  שכחנו את הכתובה.  אם חשבת שזה אקט סימבולי, אכלת אותה.  גם את הכתובה תצטרך לשלם.  בקיצור, אבא כספומט.  נא לא לשכוח שמחצית ממקרי ההתאבדות בישראל הם אבות גרושים.  200 אבות גרושים מתאבדים בשנה.  ואנו שואלים, איזהו חכם?  זה הבא על סיפוקו בבית זונות.