בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

סקירת פעילות בנושא גברים בכנסת של ח"כ ושרים וועדות כנסת, כנסים ונאומים

פעילות בנושא רווחה ומשפט

הצעות חקיקה שהוגשו בכנסת בנושאי זכויות אבות וגברים

וידאו זכויות גברים במשפחה ובגירושין מהכנסת

מי אנחנו?

מי אנחנו ?​​

גברים ונשים הפועלים לשינוי המצב הקיים, שינוי הדינמיקה שדוחפת למלחמות בבתי המשפט, אבני הדומינו שהמדינה מכריחה גברים ונשים להפיל בלי יכולת לצאת מזה. מהדחיפה הקטנה של עורכי הדין לרוץ ולעשות את הצעד הראשון, ולפתוח במלחמה ועד החקיקה נגד אבות שעוזרת להם לעשות זאת ובינתיים ועד שהמצב ישתפר, אנחנו גם מיעצים לגברים ונשים בהליכים. אנו לא עורכי דין אך עברנו כבר הכל וננסה למנוע מכם מלהגיע למלחמות ולעורכי דין מוכרים שדוחפים למלחמות

גברים רבים קורסים נפשית ללא ליווי מתאים, גברים רבים קורסים כלכלית ונשחטים בדרכם אל ההסכם המיוחל ורבים מאוד נגררים לשנים בבתי משפט. כל אלו יכולים להימנע עם הכנה מתאימה, הבנה של סיכויי ההסכם בתנאים סבירים 

הבנה לאן רב הנשים חותרות בהסכם שחיטה של הגבר וניצול חוסר ההכרות שלו עם חוקי הגירושין והשינויים שחלים בהם ולא פחות חשוב בעיתיות עורכי הדין הרבים בתחום, ממכירת לקוחות לאישה ועד גביית כסף ונפנוף הלקוח בהמשך תוך הקרבת עתידו. 

בעיננו גברים צריכים ליווי מקצועי שאינו של עורך דין . גבר גרוש שמכיר כבר הכל וילווה את הגבר המתגרש הטרי, בבחינת ליווי לטירוני גירושין, הסבר על השבלים, בקרה על עורך הדין ועל מהלכים משפטיים מיותרים או חלביים מידי שיובילו להפסד. לצערנו הליכי הגירושין בישראל אינם הליך הגיוני שבו פשוט מבררים "מה מגיע לאישה" אלא אלו הליכי עונשין, שגברים די בשוק ממנו. אין חיפוש צדק, אין משמעות לאמת ואין ענישה לנשים המשקרות במצח נחושה ונתפסות בשקריהן בבתי המשפט או בבתי הדין הרבניים .

ולכן חשוב להביר לגבר לאן הוא הולך, את הדברים האמיתיים שלא יספרו לכם עורכי הדין אנחנו נגלה לכם מראש. ונכין אתכם בדרך הטובה ביותר לקרב כי "הרוצה שלום, יכון למלחמה" ונקווה שיגמר בהסכם סביר שאינו שחיטה שתקבור אתכם כלכלית ל18 שנים הבאות.

מטרות

קידום מדיניות חברתית-משפחתית בכל תחומי החיים, תוך שיקום וחיזוק מעמד התא המשפחתי.

  • קידום הזכות להיות גבר ואבא כשווה ערך וזכויות בפני החברה הישראלית וכל מוסדות המדינה.
  • הקמת "קהילות תומכות" במסגרתן ינתן מענה לגברים, החל מצירוף לקהילה אזורית תומכת, יעוץ פסיכולוגי, גיבוש אסטרטגיה אישית, יעוץ משפטי, יעוץ רפואי, חלופת דיור, תכנית כלכלית אישית, הכוונה לתעסוקה וכלה במניעת אובדנות הנפוצה בקרב גברים ואבות בהליכי פרידה וגירושין.

תפיסה חברתית

בתפיסה החברתית קרי:לא רק גברים ואבות, אלא גם את הנשים והאימהות, ילדיהם, הוריהם וכן כל מי שערכי המשפחה, השוויון, השוויון בפני החוק והורות יקרים בעיניו.
ערכים אלו, חקוקים בזכות הטבעית, במגילת העצמאות, במשפט העמים, בכללי המשפט הטבעי ובאינספור חוקים וחוקי יסוד של מדינת ישראל, החל מחוק יסוד שיווי זכויות האישה דרך חוקי היסוד ובראשם חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, וכלה בחוקים שאומצו לקודקס החוקי של מדינת ישראל, דוגמת אמנת זכויות הילד.

מעוניינים להצטרף? צרו קשר דרך וואטס אפ

יש צורך בגברים ונשים המעונינים לייצר שינוי בתחום הגירושין. תרומות כספיות או ציוד להפגנות ,עיצוב לאתר, ותרומות למימון פעילות ברשת והפגנות