בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

דרכו של ארבלאו צייד הטונות לתהילה

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. 
ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן להגיע מהלינק הבא: ארבלאו_צייד_הטונות 
צייד הטונות  מתאר את עצמו בפרופיל הטוויטר שלו כך: "משתין ואז מרים את הקרש. קפיטליסט וימין ליברל. שוק ההון, אלכוהול ומין".

 

ארבלאו צייד הטונות עשה לו שם ברשת הטוויטר תחילה כאומן היוצר מאחורי מפת תל אביב ללא  תל אביבים וכיוצר ההאש טאג סוציאליסטים לא יודעים לספור הצוחק על סוציאליסטים המתקשים בבדידים. ולאחריו ההאשטאג המוצלח ביותר שלו: #ישלהפות המסתלבט על פמיניסטיות נפוצות בכייניות המתבכיינות על כך שלא נתנו להן מספיק ג'ובים, תוך דרישה לעוד ג'ובים ומינויים למימוש יכולת העל שלהן – העובדה שיש להן פות.  

בהמשך כסייד קיק של ד"ר אלכס רוטמנש המוכר ברשת הקונספירטיבים X בתור אדיוט הכפר או החכם של הכפר או שניהם במקביל, אלכס רוטמנש, הידוע גם כאבו ארבלאו שולט בנרטיב הכללי ברשת X כסתלבטן ראשי, בין הישגיו המפורסמים של ד"ר אלכס רוטמנש הנוגעים לענינינו בתחום ארגוני הגברים:

צחק על אלינה חוטפת החתולים (דמות אמיתית) שהרביצה לבעלה עם דילדו, ואיימה לשרוף אותו עם ברנר! ( סיפור מטורף ואמיתי לגמרי)
הריץ את הקאצ'פרייז היא הרביצה לו עם דילדו במשך שבועיים בטוויטר עד שהנ"ל הוכנסה למעצר! והפכה מסלב שמאלנות מוכרת לאישה מכה רשמית עם תיק מפואר על אלימות נגד בן זוג במשטרה.  ( מה שלא עזר לבן זוגה הפמיניסט יוסי גורביץ שסיים כמו מוטי בננה, וחודשים ספורים אחרי גילינו על  מותו בטרם עת בנסיבות מצערות וכמובן לא קשורות לכאורה). 

אלכס רוטמנש  הבהיר כי אי אפשר להתעלם יותר מאלימות של נשים כלפי גברים והסיפור זכה לסיקור תקשורתי נרחב, לאינסוף בדיחות על נשים אלימות ברחבי הרשת ובהמשך לכתבה מרשימה ביותר באתר עדנה קרנבל על הגנג בנג המוזר שהוביל לסיפור היותר מוזר של גבר פמינסט על שחוטף מכות עם דילדו ומספר לכל חבריו מהשמאל שצוחקים עליו ….. הקליקו לכתבה המלאה באתר עדנה קרנבל
בין הישגיו הבולטים האחרים של אבו ארבלאו הידוע גם כד"ר רוטמנש וכאלכס האוטיסט האינסל מרשת X גם המצאת הביטוי הוא מפגר נכון? אותו העתיקו ממנו ינון מגל ואחרים ברשת X. והיא מפגרת נכון? שרץ חזק יותר בנישות הקשורות לנשות מפלגת יש עתיד.וכמובן ״אני לא מאמין שהוא חסם אותי״ שמסמל יותר מכל את תקופת השמאלנים הגנריים חוטפי התקפי הזעם שחוסמים את כולם כשמציגים בפניהם את האמת. ושימושי מאוד כדי לצחוק על פמיניסטיות עם כרס ושפם שחוטפות התקף זעם ומתפרצות בחסימה מהירה בטוויטר. כי המציאות עושה להן טריגר.

ארבלאו צייד הטונות -אז איך בתול אחד מהטוויטר גרם לכלי התקשורת לציין את שמו כמקור העיתונאי ארבלאו צייד הטונות מהטוויטר

ארבלאו צייד הטונות עשה את שמו ואת הונו הציבורי הגדול בזמן מחאות השמאל נגד הרפורמה המשפטית כאשר סיפק שרותי ספירת ראשים מקצועיים בהפגנות, והבהיר מעל לכל ספק שהשקרניקים מהשמאל משקרים גם בדיווחים על מספרי המפגינים בהפגנות קפלן.
בהמשך בחשיפתו לגבי אהוד ברק ותוכניתו לחזור אחרי שיצופו גופות בירקון, מה שהוביל אותו ממעמד  סלב סוג ז בטוויטר עם אלפי עוקבים בודדים ועד ועד 12 אלף עוקבי טוויטר תוך פחות משבוע וכיום באזור ה16 אלף עוקבים.

מאז קיבל איזכורים בערוץ 14  בפריים טיים בתוכנית הדוח של אראל, ובהמשך אצל גדי טאוב, ערוץ טוב, ואיזכורים אצל קרולין גליק בשפה האנגלית. ולאחרונה אזכרור ברשת פוקס האמריקאית, בתוכנית של מארק לוין. 


 צייד הטונות מוכר גם תחת שם המותג #חדשות 15
חשיפות נוספות בנושאי הגעה מוגבלת ביותר של טייסי מסוקי הקרב וחייל האויר ב7.10 וחשיפת סרטוני וידאו ומידע ברור על מנהלי מחאת השמאל שאחרי ה7 לאוקטובר הפכו אותו למקור אובייקטיבי ואמין מאוד ברשת X שמומלץ לעקוב אחריו. הקליקו ללפרופיל  של ארבלאו צייד הטונות @arbelaue 

אם כבר באתם לקרא על סלב העל מטוויטר ארבלאו צייד הטונות, כדאי שתכירו את שאר החבורה שמסתובבת סביבו שקיבלה כינויים רבים ובעיקר אינסלים, בוטים, שונאי נשים ואוכלי מנות חמות .ואף כונתה על ידי איריס גרגמל: "חבורה של בוטים פחדנים, אני אתפוס אותם יום אחד.."

  

 

ארבלאו צייד הטונות - המלצות וארועים מרכזיים בהיסטוריה:

ארבלאו צייד הטונות איזכורים בתקשורת האמריקאית Arbelu the tune hunter - חדשות 15

  

 

 מארק לוין פרשן ברשת פוקס האמריקאית מדבר על המחאות בישראל ומצטט את קרולין גליק ואת כוכב חדשות 15 – ארבלאו צייד הטונה.

  @arbelaue 

דרכו של ארבלאו צייד הטונות לתהילה

כוכבי הטוויטר האחרים שאינם ארבלאו צייד הטונות וכדאי לכם לעקוב אחריהם. המלצת מעקב:

חיים מהטוויטר – חיים הוא כותב התוכן האיכותי ביותר בטוויטר, צייצן ממלכתי המשקיע טקסטים נפלאים אותם תוכלו לציין בארוחות שישי אצל הסבתא, טקסטים נהדרים שחלקם הלא קטן עוסקים בהשתנה וירטואלית על עמדות ואנשי השמאל בעלי הפיגור שכלי מנישואי קרובים. מהמקפצה. בלי לשכוח לעצור ולנער..וכל זאת בטקסטים איכותיים ועגולים שצריך לקרא לפחות פעם אחת.  

טקסטים ועמדות מרשימים, לאוהבי הכתיבה והעמדה הברורה הצופה על החונטאים מלמעלה. 

קאצ'פרייזים שהכניס לשיח: עדת המצורעים

לינק לפרופיל: עדת המצורעים חיים מהטוויטר

מספר עוקבים: 7,780  מעודכן ל 22.3.24 

תוכלו למצא אותו בטוויטר תחת הידית:

@WhilleTrue

ארבלאו צייד הטונות - והקמת ההשאטאג חדשות 15

ארבלאו צייד הטונות - והאש טאג #חדשות המינסטרים נועדו לטיפשים

בקרוב באתר, ארבלאו צייד הטונות - ובגידתו בעמדת ארגוני הגברים בהקשר חזקת הגיל הרך

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »