בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

ביבי – המגדלור שינחה אותנו לחוף המבטחים ? או ידפוק את הגברים שוב? וימנע את ביטול חזקת הגיל הרך בדיל עם ארגוני הנשים ואהרון ברק?

חזקת הגיל הרך - זה בידיים של נתניהו

מאז הזה בנימין זאב הרצל את הקמת המדינה, במלון דרכים מעופש בוינה, תחת השפעת אופיום או כתוצר נלווה של זיבה, קרמה לה אמנם המדינה עור וגידים, הקימה מוסדות וממשלות, אך עדיין המרכיב ההזייתי נותר בה, ממש כפי שהיה באותה הזייה ראשונית. בעוד קמו להם אנשים שביקשו למלט עצמם מפוגרומים, במקביל, קמו להם אנשים שניסו ליישם פה תפישות כושלות של סוציאליזם אוטופי. לדאבוננו, בעוד בכל העולם התפישות הכושלות הללו אכן הסתברו ככושלות והביאו לכך שכל המחזיקים בהן סולקו בבושת פנים, במדינת ישראל אלה היו התפישות השולטות בשנותיה הראשונות של המדינה. 

עד שהם איבדו את השילטון בשנת 1977. כתוצאה מכך שהשמאל עסוק יותר בהשרדותו מאשר בהשרדות העם היהודי, הוא תמיד היה יכול לעשות דברים שהימין לא העז לעשות. מהסגרת יהודים לידי שלטון זר בתקופת המדינת הבריטי, דרך האשמת כזב של יהודים ברצח ארלוזורוב, דרך רצח יהודים חפים מפשע שזה עתה ניצלו ממוראות השטן הנאצי על ספינת אלטלנה. הס מלהזכיר את שיתוף הפעולה של קסטנר עם הנאצים תוך הצלת בכירי הנאצים. האופי המניפולטיבי הציני של השמאל הגיע לשיא חדש עם רצח רבין, שעד היום מוסתרים מפני הציבור כל פרטיו. 

מאז איבד השמאל את השילטון בשנת 1977 הוא עסוק באובססיביות בשלטון סתרים. מה שמכונה בלעז "DEEP STATE", בשיטה הזו למעשה מתייתרים כל נציגי הציבור הנבחרים, מאחר שמי ששולט בפועל הם הפקידים, שאיש לא בחרם. הם יכולים להיות קציני צבא, הם יכולים להיות מנהלים במשרדים ממשלתיים, הם יכולים להיות אפילו שופטים בבית משפט. הם האנשים שלהם ניתנת המילה האחרונה. הם אינם חייבים בכל ציות לממשלה הנבחרת והממשלה הנבחרת לא יכולה לעשות דבר נגדם, כי אז עומד לרשותם ה"ייעוץ המשפטי לממשלה", שאותו אהרון ברק הגדיר "התפקיד החשוב ביותר במדינה", שהוא או היא במקרה שלנו, מנהלים את המדינה בפועל. 

מול כל זה ניצב בנימין נתניהו. לפני מספר שנים התבטא נתניהו באופן ברור כנגד שלטון סתרים זה, אך רק לאחרונה הוא החל לגבש דרך איך לפרום אותו. כמו בפרק האחרון של עונה 4 של STRANGER THINGS לא בקלות ניתן להשמיש מפלצת כזו שיש לה כה הרבה ראשים ויישויות שונות, שיודעות להשיב מלחמה בכל הכוח. ולכן, ראינו את כל ההפגנות, ההשבתות, הסרבנות והשיתוק שהשמאל הסב למדינה בחודשים האחרונים.  

אך ביבי, הוא קורץ מחומר אחר. עוד מאביו הוא ספג את הידיעה הגמורה שהשמאל האנטי-ציוני יעשה הכל כדי לפגוע בתקומת העם היהודי בישראל. זה לא חדש שהוא צריך להיאבק בגורמים זרים בתוך מדינתנו שלנו. המאבק, כשלעצמו, לא זר לו. הוא נולד להיאבק. ראינו את זה היטב בנאומו מעורר ההשראה ומלא החזון, ראינו את הרוח שפועמת בו, את הידיעה הגמורה שלמרות כל המכשולים, בסופו של דבר הטוב יינצח. ביבי תמיד האמין בזה. 

ואיך הוא יכול שלא להאמין? מול אינספור תיקים שתפרו לו את התקשורת והפרקליטות, מול "קלטות לוהטות" של יריביו, מול הכפשות בלתי נגמרות, השכם והערב, מעל דפי העיתון, הוא נשאר איתן. מבטו נותר בטוח כשהיה. הוא אדם אחד, אבל עם כוחות של עם שלם. מול שאלות קנטרניות של עיתונאים מחרחרי ריב, הוא נותר שליו ורגוע. מול תעמולה שקרית ומניפולציות מרושעות, הוא נותר שליו ורגוע. 

אדם אחר כבר מזמן היה פורש מהזירה הפוליטית! אדם אחר כבר מזמן היה מעדיף לנצל את יכולותיו הכבירות בשוק הפרטי, על מנת לצבור הון ולחיות חיי רווחה הרחק מעין הציבור! אבל הוא אדם עם שליחות. הוא אדם שיודע שגורל המדינה תלוי בו, שמול כוחות עויינים כה עזים, רק האמת שלו יכולה לנצח! אשרינו שזכינו לחיות בתקופה שאדם כזה חי במחיצתנו ומי יודע היכן נהיה בלעדיו? הרי ראינו בתקופה הקצרצרה כשלא היה בשלטון, אילו אסונות מחרידים הביאו לנו אנשי השמאל בתחפושת של "המרכז"! באיזו קלות הם מכרו את נכסינו, את דמינו! כמה חיינו הינם הפקר בעיניהם! עלינו להיות אסירי תודה על כך שביבי עדיין שם, בשיא אונו, המגדלור שלנו שמראה לנו את הדרך לחוף המבטחים! 

 

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

ו #חדשות המיינסטריים נועדו לטיפשים "חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר

המשיכו לקרוא »

שינאת גברים מתפרצת. יו"ר ארגון העוסי"ות: "שמחה רוטמן גבר אלים" "ברור שגם בבית" – האם הגיע הזמן להוציא עוסי"ות מהליכי שיפוט גברים בגירושין?

הזדעזענו שוב לשמוע על עוד עובדת סוציאלית המשתלחת בחוסר שליטה בגבר שאינו יכול להגיב? והפעם בלא פחות מח"כ שימחה רוטמן. יו"ר ארגון העובדות סוציאלית ענבל

המשיכו לקרוא »

האם נסיון הלינץ' של הפמינסטיות ביושבי בית הדין הרבני יעיר את הרבנים לגבי הסכנה בהיכנעות ושיתוף פעולה עם הגורמים המרקסיסטים?

האם נסיון הלינץ' של הפמינסטיות ביושבי בית הדין הרבני יעיר את הרבנים לגבי הסכנה בהיכנעות ושיתוף פעולה עם הגורמים המרקסיסטים? ארוע האלימות הקיצונית של הפמיניסטיות

המשיכו לקרוא »