בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

השר איתמר בן גביר. המזרחי הבכיר ונציג האבות הנבחר, עומד בלחץ שלטון הטרור הפמיניסטי ונסיונות החקיקה הדרקוניים שלהן ? – סקירה מעודכנת בקרוב

אחוזי הנרצחות במדינה הם הנמוכים ביותר בעולם, אולם שיתוף הפעולה ההדוק של התקשורת עם ארגוני הנשים הוביל לזה שמערכת האכיפה ומערכת המשפט, עסוקים אך ורק בדבר אחד: לא להיות אלה שמחר שמם יופיע בעיתון כמשחררי גבר שרצח.
כתוצאה מכך:

 1. כל בקשה לצו הרחקה, הזויה ותלושה מהמציאות ככל שתהיה – נענית ב-100% מהמקרים.
 2. כל תלונת שווא, הזויה ומופרכת ככל שתהיה, מובילה אוטומטית למעצר שווא.
  התוצאה:
  הרס חייהם של האב וילדיו.
  וכמו תמיד, אלה גברים עשירים שרוצחים גברים עניים.
  גברים עשירים בעלי חברות, מנסים להגדיל את הונם באמצעות "חוק האזיקונים". הם שולחים לוביסט לכנסת כדי שיעמיד פנים שהוא סימפ, כדי לשכנע את נשות הכנסת המטורללות שהחוק הזה הוא בעצם בעד נשים.
  איתמר בן-גביר מצטייר בכל האפיזודה הזו כמגינם של האבות.
  הוא הבין מהר מאוד מה המשמעות של החוק הזה ולמה שדולת הנשים מייררת עליו ריר בצבעים של בתולה ממורמרת בת 60 מצפון תל אביב, שחשה איך כל חייה חלפו לנגד עיניה וכל מה שנותר לה זה להתעלל באבות מוצלחים ומאושרים, כדי להרגיש "עשיתי משהו בחיים".
  הוא הצביע נגד החוק בועדת השרים והוא הצביע נגד החוק בכנסת, ביחד עם עוד 54 אמיצים, שהלכו נגד התעמולה ההזויה והשקרית, של ה"אנרכיסטים" (היו מתים להיות אנרכיסטים, הם סתם משועממים).
  לכל אורך הדרך הופעל על איתמר בן גביר לחץ כבד מצד ארגוני הנשים והוא עמד בלחץ. הוא הבין שיש לו גב. גב רציני מאוד. הרבה מאוד אבות פתחו עצומות ושלחו לו הודעות והוא הבין אין אפשרות לוותר פה.
  זה לא היה רק קרב על נשמותיהם של אבות, אלא של כל האזרחים.
  חוק דרקוני כזה היה מוביל לכך שכל אדם שמתנגד למשטר הצללים הנהוג במדינה, ה"מדינה בתוך מדינה", "דיפ-סטייט" בלעז, היה מוצא את עצמו נאזק.
  אנחנו יכולים רק לקוות שהחוק הזה ידרס לעולמי עד!
  אין צורך בתיקון לחוק הזה, צריך פשוט להשמיד אותו.
  במדינה שגם ככה בבהלה לעצור כל גבר שנושם, אין צורך בחוק הזה.
  החוק היחיד שבאמת צריך במדינה זה חוק נגד תלונות שווא. חוק שיאפשר למשטרה לחקור ברצינות עבירות אמיתיות נגד נשים או ג'ינג'ים, או כל אוכלוסיה אחרת, מבלי לקחת בחשבון שלא פחות מ-92% מהתלונות הן תלונות שווא.
  כפי שהציע יואב מאז"ה, בעת לקיחת תלונה, השוטר צריך ליידע את המתלוננת, שאם ייסתבר שתלונתה איננה אמת, אם יימצא ששיקרה בפרט כזה או אחר, התלונה לא תסגר מ"חוסר ראיות", אלא שאוטומטית היא תעצר ויפתח נגדה תיק פלילי, עם עונש מאסר ממושך, רק ככה המשטרה תוותר הרתעה ונשים, או ג'ינג'ים, ייזכו להגנה ואבות חפים מפשע יפסיקו לשבת בכלא וחייהם יהרסו עד היסוד.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »