בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

האחת בדורה? מכתב הערכה ותמיכה בטלי גוטליב מקהילת האבות הגרושים

הצלחתך הצלחתנו. . מחזקים את חה"כ טלי גוטליב
ח"כ ועורכת הדין טלי גוטליב הגיחה לחייהם של האבות הגרושים כמו שמש המגיחה מבין עננים.
אחרי עשרות שנים ללא קול בכנסת ולאחר עשרות שנים בהן אבות נכתשים, מאבדים זכויותיהם, את ילדיהם, ומתאבדים בשקט. ללא קול משמעותי בציבוריות הישראלית,
או תמיכה משמעותית מול מנגנון התעמולה והכתישה הפמינסטי, הגיעה חברת כנסת אמיצה במיוחד, עם שילוב יכולות שגם בחלומותיהם, ארגוני האבות לא ציפו למצא באדם אחד ושייצג את עמדתם: יכולות משפטיות ברמה הגבוהה ביותר, הבנה תקשורתית, הכרות מלאה עם תחום הגירושין, ויכולת לשבור קירות, לרסק טאבו תקשורתי,
ולהשתלט על המדיום ועל המסר עד כי ניתן לחשוב שנוצרה ונשלחה לתפקיד הזה במיוחד..

ראינו כבר בעבר נשים שנאבקו למען העוולות שנעשות כלפי אבות. זכורה לנו במיוחד יוליה שמלוב-ברקוביץ'. אבל טלי גוטליב נוכחה במו עיניה בזוועות שמתחוללות כלפי אבות כעורכת דין פלילית. ראתה כיצד המערכת מתעללת באבות, בודה ראיות ומתעלמת מראיות חותכות.מעודדת תלונות שווא נגד גברים בגירושין ומכירה את התנהלותן של העוסי"ות הלא נורמטיביות. בקשר עם עמותות האבות הגרושים שנים, ויודעת כמה קלושים סיכוייו של אב לצאת זכאי מול מערכת שכזו, ברגע שמוגש נגדו כתב אישום. בתהליך שהוא פייק, משחק.
שהרי, הגבר. הוא כבר אשם מעצם היותו זכר, לתפיסת מערכת המשפט והרווחה בישראל
חברת הכנסת גוטליב השמיעה הצהרות רבות בנושא גם בעשור האחרון בכנסים של אבות גרושים בנושא הגירושין ונמצאת בקשר עם עמותות האבות השונות,
ומרגע שנכנסה לכנסת, קולה נשמע אף יותר חד ונוקב.
והרגש שמתעורר בליבם של האבות למשמע דבריה, אין דבר שישווה לו. האבות חשים כי לראשונה יש מי שמדבר מגרונם. לראשונה, יש מי שמביע מעל בימת הכנסת את המציאות המסוייטת שהם חיים, שהיא כה מסוייטת וכה בלתי-מדוברת ואף מושתקת.


בעיני גברים גרושים (וגם גברים רווקים ונשואים ) רבים, חה"כ גוטליב מבינה את עוצמת מנגנון התעמולה וההשתקה של ארגוני הנשים הממתג את הגברים הם כאלימים, והשימוש במיתוג זה נגדם בהמשך בציניות בהליכי המשפט, במשטרה וברווחה, ככלי לכתישה. כלכלית נפשית וככלי לניתוק אבות מילדיהם. בציניות שאין כדוגמתה.

ח"כ יודעת זאת ואפשר לשמוע את הכאב בדבריה, אך יחד עם זאת היא מלאה בתעצומות נפש לדרוש שסוף סוף המדינה תידרש לתקן את כל העוולות הללו.
אנחנו מייחלים לכך שטלי גוטליב תיישם את כל דבריה, מאחר שהיא כבר הוכיחה מעבר לכל ספק שהיא יכולה TALK TO TALK, כל מה שנשאר כעת זה WALK THE WALK. לשנות את החקיקה מהיסוד.

לבטל את כל חוקי הגזע, בהם חזקת הגיל הרך, לחוקק חוק מזונות חדש, להביא לשוויון, גם לגברים בנושא הילדים, ולבטל את הדלתיים סגורות בבתי המשפט למשפחה
וכמובן, לתמוך בשינוי וברפורמה כוללת הנדרשת בדחיפות במערכת המשפט, שתמנע משופטים לשפוט בהתאם לאג'נדה המובילה לאבדון תוך התעלמות מהחוק.

אבות וגברים רבים בישראל, גרושים, נשואים וגם גברים רווקים איתם אנו בקשר, מעריכים מאוד את כל פעולותיה של חה"כ טלי גוטליב לקדם את חשיפת נושא הגברים בגירושין ובכלל, את האומץ לשנות, ואת יכולתיה לספוג את עוצמת האש של הפמיניסטיות הרדיקליות בכנסת ובתקשורת.
בשם כלל הגברים בישראל, תודה על כל העשייה עד כה.
ומצפים ומקווים לשינוי חקיקתי משמעותי!

למי שלא יצא לו לקבל צרחות של עוסיו"ת מהרווחה, איומים רציפים, והתעללות נפשית מסוג זה :
עמידה מול לינץ' תקשורתי, וצרחות של פמיניסטיות, זה מערער

תימכו בחברת הכנסת, במקום עוד לייק.

חזקו אותה אישית.


גם מול ההתמודדויות בתוך הליכוד שם יש לא מעט גורמים משמעותיים שמפחדים לתמוך בשינוי,
וגם מול שונאות הגברים בכנסת, בארגוני הנשים, מרכז רקמן, נשות החוג למיגדר, שדולת הנשים, ואינסוף נציגותיהן
בכנסת במערכת המשפט, הרווחה, הבריאות, הפרקליטות וכו וכו

התקשרו, היא שם בשבילכם.

ליצרת קשר ושליחת הודעת חיזוק לח"כ טלי גוטליב https://wa.me/972528699952
חזקו אותה לאורך הדרך,

.
גברים רבים ניסו בעבר להתמודד עם מערכות המשפט והרווחה בתחום המשפחה, ונרדפו על ידי המערכת, חלקם התאבדו, חלקם איבדו את הילדים למערכת רווחה נקמנית, חלקם ברחו לח"ול להמשיך את מאבקם, וחברת כנסת הפועלת בנושא מתוך הכנסת זה חלום של 20-15 שנה לחלק מוותיקי מאבק האבות. עד כי חלקם מתקשים להאמין שהשינוי בדרך…במיוחד לאור חוסר מעורבתו הבולט של רה"מ בנימין נתניהו בנושא האבות הגרושים לאורך כל שנות כהונתו.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »