בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

לוקחת חלק באורגיות ותובעת כתובה? איך הגענו למצב שכל שרלילה פוריטניות תובעת כתובה בבתי הדין הרבניים? האם בתי הדין מעודדים תביעות שווא?

רק לאחרונה חגגו כל אמצעי התעמולה של השמאל הדורסני את התהללותה המתעללת של אישה באב, המסרבת לתת גט לאב והרבנים עוד מצדיקים אותה. הלא אותה אישה שכבה עם גברים באורגיות בלתי-נגמרות בכל קיבוצי הארץ ואף שידלה את בעלה להזמין אליהם גברים הבייתה, כדי שתוכל להתגרות מכך שהוא צופה בה מפרה את נדר הנישואין קבל עם ועדה. אז מה באמת קורה שם, בבתי הדין הרבניים? כיצד הם הפכו לעוד גוף שפוט לגחמותיה הסהרוריות של כל אישה הסובלת מהפרעת מקלאסטר B – הפרעת אישיות גבולית, או הפרעה נרקיסיסטית? האם הם נסחטים, האם קידומם מותנה בזה שימשיכו להתעלל בגברים? מה בדיוק קורה שם?

הרי בתי המשפט לענייני משפחה הוקמו מלכתחילה כדי לתת "קונטרה" לבתי הדין הרבנים, מפני שכביכול בתי הדין הרבניים הפלו את האישה! אז איך הגענו למצב כזה שנשים רצות להגיש תביעה בבית הדין הרבני??? איך הגענו למצב כזה שבתי הדין הרבניים הם אלה שמעודדים את "מרוץ הסמכויות" בכך שהם נוטלים על עצמם עוד ועוד סמכויות, שבעבר היו של בית המשפט לענייני משפחה, כדי שיוכלו לשחוט שם את האב קבל עם ועדה? מה כל כך דחוף להם לבצע את השחיטה דווקא באכסנייתם, אתם ודאי תמהים?

ובכן, התשובה לכך היא פשוט וגם מורכבת: כמו כל מוסדות המדינה, לארגוני הנשים יש תיק אישי על כל נבחר ציבור ונבחרי הציבור מאויימים שאם לא יפעלו על פי האג'דה של ארגוני הנשים, התיק הזה ייפתח וייצא לפעולה. אנחנו זוכרים מה הן עשו לשופט זגורי, שהעז להגיד ש-99% מהנשים שקרניות ו-99% מהתלונות של נשים הן תלונות שווא? אינספור כתבות "בהארץ" ועד היום ההשחרה נמשכת, אפילו כשהוא כבר נכנע לחלוטין וכעת הוא השופט שאבות הכי פחות רוצים לפגוש.

והיום, אפילו בימים אלה של הרפורמה המשפטית המבורכת, עדיין עבר חוק שנותן לבתי הדין הרבניים סמכויות נרחבות יותר? לאן אתם רוצים להוביל את אבות ישראל, כשאתם נכנעים לכל גחמה של אישה שחפצה להשיג עוד ממון ועוד שליטה, למעשה מפרנסים את העיוות הפנימי שלה, את התחושה הפתולוגית שהיא קורבן, שלא משנה כמה ייעשה עבורו, עדיין זה לא מספיק, שהרי היא הקורבן האולטימטיבי. מדוע שכחו הדיינים כי בהחלשת האב בישראל הם מחלישים את האומה כולה? מדוע שכחו הדיינים כי בהחלשת האב הם מחלישים את הילדים? מדוע שכחו הדיינים כי בהחלשת האב הם גם מחלישים את האישה, שמסתובבת כסהרורית ברחובות ותרה אחר ליטרת הבשר שלה?

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »