בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

הדיפ-סטייט בישראל, מה זה? ואיך זה משפיע עליכם?

אחד הדברים המחרידים שאדם בן-תמותה יכול לחוות הוא שחירותו נגזלת ללא שום סיבה נראית לעין. קפקא כתב על זה "במשפט", אבל אפילו הוא לא יכול היה לדמיין שאי-פעם תתקיים מדינה שבה ההנחייה של הדיפ-סטייט למשטרה תהיה לעצור במעצרי שווא סיטונאיים כל גבר החפץ להתגרש.
כפי שאנו רואים בימים אלה, כבר כל הגורמים במדינה אומרים בריש גליא שהם אינם כפופים כלל למדינה. אז למי הם כפופים, הרי הם מקבלים הוראות ממישהו. לא בכדי נעצרה תוך שניה האישה שסיננה כלפי היועץ המשפטי "פרשת משפטים בושה". יש מישהו שמפעיל את הגוף הזה.

וצריך לזכור, זה גוף חזק מאוד. המשטרה היא גוף שכל מהותו היא ריסון, הגבלה או במילים אחרות: שימוש באלימות "מותרת". לא בכדי בסרטים המשטרה והמאפיה הרבה פעמים עובדים יחדיו ושוטרים הם לפעמים מאפיונרים. המעבר, הוא קל ביותר, שהרי המהות של שני הארגונים הללו זהה לחלוטין. רק שארגון אחד מפעיל אלימות בצורה מותרת, על ידי המדינה והארגון השני מפעיל אלימות אסורה, על ידי אנשים פרטיים.

אבל מה קורה שהמשטרה, לא מופעלת יותר על ידי המדינה? מה בעצם ההבדל בין המשטרה ובין המאפיה? אם במכשיר הקשר של השוטר הזוטר, לא מדבר הקצין האחראי עליו, אלא אזרח, שמבקש ממנו להפעיל אלימות כלפי אזרח אחר, חסר ישע, בידיעה שלאותו אזרח לא תהיה הגנה, מאחר שכביכול הגוף שנשלח על ידי המשטרה הוא המדינה, שהיא זו שאמונה על האכיפה. אז למי יכול אדם לפנות במקרה הזה, מלבד לאלוהיו?

או לקפקא. להשלים עם זה שהקיום אבסורדי. שהיצור הזה שהגה הרצל, הפך להיות מפלצת של דיפ-סטייט: ארגון פשיעה אחד גדול, ללא חוקים, ללא מוסר, ללא שום מצפון. ארגון אלים בצורה חסרת גבולות, שכל מהותו לאפשר לאזרחים לפרוק את זעמם על אזרחים אחרים, במידה שהם אלה שידם על ההגה, שהם אלה שידם על העליונה.

הדיפ-סטייט בישראל והשפעתו ההרסנית על אבות בהליכי גירושין

רובם הגדול של המפגינים לא יודעים מהו דיפ-סטייט וגם לא חוו את הגהינום שחווה אב בהליכי גירושין. חלק מהם לפחות צעיר מידי מכדי לחוות וחלק מהם פריווילג מידי מכדי להיות מושפע מכך. אבל עדיין, אף אחד מהם לא מודע לכך וכנראה לעולם לא יהיה מודע לכך שהוא לא באמת חי במדינה.
כן, ממש ככה.
גם לראש הממשלה בנימין נתניהו לקחו כמה שנים טובות להבין את זה, שאין באמת משמעות לנצחונות שלו בבחירות ולממשלות שהוא מרכיב. יש גורמים אחרים לגמרי שקובעים את סדר היום במדינה ואיך דברים יתנהלו. זהו "צבא צללים" שיש לו מערכת משפט משלו, משטרה משלו, צבא משלו ואפילו מוסדות רווחה משלו.
זה הכל היה טוב ויפה, אם כל המערכות הללו נועדו אך ורק עבורו.
למצער, המערכות האלה צריכות "מזון", צריכות משהו שיפעיל אותן. והמשהו הזה זה אנשים, בשר ודם, כמוני וכמוך. המערכות האלה, כמו מדינה, כמו מפעל, כמו חברה, לא יכולות להתקיים רק על ידי השליטים. השליטים, צריכים לשלוט על משהו.
לכן, האדם הפשוט, האזרח המלומד, שקרא את כל הספרים הנכונים וראה את כל הסרטים הנכונים וחושב שישראל היא דמוקרטיה, לא יכול להעלות בדעתו שהיא אפילו לא מדינה. לא במובן השקוף של מדינה. הדבר ניחת עליו כמשקולת 16 טון כשהוא מתגרש או נפרד.
אז הוא מגלה שמערכת המשפט בישראל מנותקת לחלוטין מהחוקים. דינו נגזר בבית המשפט ללא שום קשר לאיזו שהיא מערכת מוסר או מערכת שמתיימרת לשיוויון. הוא פשוט נשחט. וכשהוא מגיע לרווחה, שמשמה אפשר להבין שהיא אמונה על רווחתו של אדם, הוא מגלה שהיא אכן אמונה על רווחתו של אדם, אבל של אדם מאוד ספציפי, של האישה שביחד עימה הקים בית ומשפחה בישראל. הוא נרמס ונזרק לרחוב, כמו במפעל לייצור פרוות, כשממונו הוא הפרווה היחידה שיוצאת מהמפעל וגם היא בדרך כלל די מרוטה.
בדרך הוא עובר דרך המשטרה, שבמחשבתו אמורה להגן על הסדר ועל האזרחים, רק כדי לגלות שאיננה אלה כלי נוסף שלא לאפשר לו מגע עם ילדיו. הוא מושם במעצר ולפעמים אפילו בכלא, ללא שום משפט, ללא שום מחוייבות לחוק כלשהו.
לכאורה.
כי למעשה, החוקים מאוד ברורים. הם רק לא החוקים הכתובים.
הם החוקים של מי שמקיים הלכה למעשה את הדיפ-סטייט בישראל.
הם החוקים שלעולם כנראה לא נדע עליהם כי הם לא מפורסמים בשום מקום.
אנחנו רק נמשיך לשחק את המשחק, לגלות שיש קבוצות באוכלוסיה שיש להן זכויות יתר ואם אנחנו לא נמנים עליהן, זה לא משנה כמה ישרים נהיה וכמה חכמים נהיה, פשוט אין לנו סיכוי.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »