בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

המשרד לקידום מעמד האב

במשך שנים, הליכוד יורק בפרצוף של בוחריו, האבות. ואם זה לא מספיק, במקום לתת לאיתמר בן גביר, להיות לוחם יחיד נגד מעצרי שווא ותלונות שווא, הם מקימים משרד שידרוס עוד יותר אבות.
למה אבות צריכים לסבול כל כך הרבה במדינה הזאת? למה אבות צריכים להילחם, לחזור משדה הקרב ולגלות שגנבו להם את הזרע והם כעת חייבים מזוות עד סוף החיים בגלל סטוץ חד פעמי?
למה אבות צריכים לגדל את הילדים באופן בלעדי, בגלל שלאמא יש הפרעת אישיות גבולית ודיכאון אחרי לידה ואז מתוך אחד ההתקפים שלה היא יוזמת גירושין ובתוך המצב הכי קשה שלה הרווחה והפסיכולוגית נותנים לה משמורת מלאה על ילדה שלא חטאה?
למה אבות נדרסים שוב ושוב על ידי הוצאה לפועל והמוסדות השונים, צריכים לזעוק שוב ושוב שגם הם בני אדם ושמגיעות להם זכויות ואפילו בקופת חולים בקושי מוכנים לתת להם כרטיס אחרי שהם מתגרשים?
למה ביטוח לאומי לא סופר בכלל את האב, עוד כשאבא ואמא נשואים ואת כל הקצבאות מעביר לידי האם, כשהוא בעצם אומר "הלו, אני יודע שעוד מעט תתגרשו, אז אני מבטיח שהיא תמשיך לקבל כסף ואתה תמשיך לקבל כלום"?
למה המדינה עוד לא ביטלה את חזקת הגיל הרך, חרפת הגיל הרך, שמכריחה ילדים לעבור לידי אמא הלוקה בהפרעת אישיות גבולית ובוחן המציאות שלה מעורער, רק בגלל שזה מה שקבעו אנשים מדור אחר בכלל, לפני 60 שנה וגם אז היו חורגים מלשון החוק?
למה השופטים חורגים בעצמם מלשון החוק ולא מאפשרים לאבות לקבל מזונות מאמהות או לפחות להתחשב בהכנסותיהן מכל גיל שהוא?
למה השופטים מתעלמים לחלוטין מהפרות של זמני שהות ולא גוזרים קנסות על אמהות, עד שכבר מתבצע ניכור הורי בפועל ואז אומרים שאין מה לעשות?
אז באמת? זה מה שאנחנו צריכים? עוד משרד שיספק תירוצים לכל מיני ארגוני נשים שבעים לעשוק עוד ועוד מכספי האזרחים כדי שיוכלו לשבת על התחת במשרד מרווח וריק, כשכל הפעילות שלהם זה הסתה בלתי פוסקת? מצעדי שפחות שנועדו ליצור עיוות של המציאות?
הליכוד באמת לא מבין, שגם כאן זו האליטה שמכתיבה שעבוד של העם, האבות, למען נשים בטלניות? לא כל הנשים כמובן, אבל אלה שמשתמשות לרעה במוסדות המדינה, הדיפ-סטייט, הנגועים באידאולוגיה שונאת אדם, כתוצאה מהחולי שתקף אותן בזמן ההריון או לאחריו.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »