בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

כשההסתדרות ירדה לזנות

כל עובדי המדינה מכירים את ההסתדרות. בכל משרד ממשלתי יש מה שנקרא "ועד" שתפקידו לשמור על זכויותיהם של העובדים. ה"ועד" הוא שלוחה של ההסתדרות. המדינה כופה על העובדים לשלם "דמי ועד" שיורדים להם מהמשכורת. עובדים שמעוניינים בהגנה גדולה יותר של ההסתדרות, מוסיפים סכום נוסף בנוסף לדמי הועד. זה גם טוב למי שמעוניין לקבל הטבות באפליקציה של ההסתדרות "עובדים בריא".
בעוד יוקר המחייה עולה, עד ההסכם האחרון, הדבר היחיד שההסתדרות עשתה היה לעלות את הסבסוד היומי מהסכום העצום של 18 ש"ח ליום, לסכום העצום יותר של 22 ש"ח ליום. ארבע שקלים שלמים, שעדיין לא ניתן לרכוש בהם ארוחת צהריים, או אפילו חצי ארוחה.
היכולת של ההסתדרות באמת להגן על העובדים היא פעוטה, עד חסרת משמעות, מאחר שההסתדרות למעשה עובדת יד ביד עם הנציבות, שהיא זרוע נוספת של הדיפ-סטייט. הנציבות, היא מעוז הפרוגרס, שמעודדת אינספור ימים לציון הנחיתות המדומה של נשים ופועלת כנגד אבות, על ידי כך שהיא איננה מאפשרת לאבות לקבל שעות נוספות לאחר שמיצו את שעות העבודה שלהם, בניגוד לאמהות.
דבר נוסף שההסתדרות עשתה הוא לבטל הלכה למעשה את מוסד הקביעות. ההסתדרות איפשרה לנציבות לפטר מידי שנה עובדים באמצעות שאלון "הערכת עובדים" סובייקטיבי לחלוטין, שלכאורה מעריך את יכולותיו של העובד, ללא שניתן לערער עליו או לבקש לבדוק את אמינותו. באופן הזה, הדיפ-סטייט מחזק את האחיזה שלו במשרדי הממשלה, כביכול באמתלה של אובייקטיביות.
ההסתדרות עצמה, כמוסד שנוצר על ידי מפ"אי, כמו כל המוסדות במדינה, היא גוף שבאופן מוצהר פועל נגד ממשלה נבחרת, במידה שהיא ממשלת ימין. על מנת שתוכל לממש את איום השביתה, מיהרה ההסתדרות לחתום על הסכם, שעדיין לא מפצה על עליית יוקר המחייה, בטרם נעצה סכין בגב לכל עובדי המדינה.
מה בעצם ההגיון בהשבתה של המדינה כשידוע שרוב האנשים במדינה, בכללם עובדי מדינה, לא רק שאינם מזדהים עם מטרת השביתה, אלא למעשה הצביעו עבור הממשלה המכהנת? עוד דרך להראות מי באמת שולט במדינה. ראינו את זה קודם בצבא, אנחנו רואים את זה במשטרה, שהיא שותפה פעילה לונדליזם באיילון וכעת ראינו את זה עם ההסתדרות שירדה לזנות.
חשוב לדעת –
כל הגופים האלה של הדיפ-סטייט, שהם למעשה כל גופי המדינה, הם גופים שפועלים נגד האזרח. הם גופים שכל ייעודם הוא להלחם באזרח. כפי שאדם ניגש לרווחה ובמקום לקבל עזרה, הוא מקבל ירידה משפילה לחייו. כפי שאדם ניגש למערכת המשפט והוא מקבל סנקציות ומאסר. המטרה של הגופים האלה היא לעודד את האזרחים לפנות אליהם, על מנת שיוכלו לפגוע בהם. המטרה היא לגרום לחולשה מוראלית של כל האזרחים, על מנת להוביל להשמדת מדינת ישראל.
השביתה, לו הייתה מתממשת, הייתה מביאה לכך שאזרחי ישראל, המדינה היקרה בעולם שכלל איננה שובתת ומפגינה בשל כך, היו חשים שהם לחלוטין נרמסים. אבל זה הרי חסר-משמעות, כי זה רק היה משקף באופן ברור וחד-משמעי, את מה שממילא מתקיים ביום יום. לא סופרים אתכם, אזרחים.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »