בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

מדוע עו"ד טלי גוטליב מפחידה את שונאות הגברים מוויצ"ו וממפלגות השמאל? ציטוטים נבחרים של טלי גוטליב.

 "אנחנו בני אדם ואנחנו אנשי כבוד… אין כיעור מניצול מיגדר להשגת אינטרסים אישיים..ואני פונה פה לכל אישה באשר היא..כי זה פוגע בנשים מתלוננות אמיתיות… זה פוגע בגברים שבאמת צריכים טיפול"  

 

עו"ד טלי גוטליב בכנס באוניברסיטת אריאל על האשמות שווא נגד גברים, בכנס "אלימות, עימותים ואחדות במשפחה" באוניברסיטת אריאל.

 

עו"ד טלי גוטליב קוראת לגברים להשיב מלחמה וקראת לנשים להפסיק להתלונן תלונות שווא כי זה יפגע בהן ואף אחד לא ירצה אותן

 "אנחנו בני אדם ואנחנו אנשי כבוד… אין כיעור מניצול מיגדר להשגת אינטרסים אישיים..ואני פונה פה לכל אישה באשר היא..כי זה פוגע בנשים מתלוננות אמיתיות… זה פוגע בגברים שבאמת צריכים טיפול"  

"אנחנו  לא יכולים לסבול את הסיטואציה, של העדפה של אישה ברמה הראייתית.  שהיא אמינה יותר, ושעל היסוד של הדברים שלה אנחנו נעצור, נרשיע וכולי…"

"יש מתלוננות אמת…אך אם יש מתלוננת שקר..אם באה אישה ורוצה לחזור בה ומפחדת להגיד שהיא שיקרה, היא שותקת, הופכת להיות עדה עויינת…10 א מישהו מכיר? אם באה עדה וחוזרת בה ממשהו מהותי שאמרה במשטרה, היא הופכת להיות ראיה לאמיתות התוכן"

 

 " אני באה כאן כדי לומר לכם שאם אנחנו לא נמצא מישהו שיקדם את זה בכנסת…..ואנחנו לא נמצא
ח"כ שיאמר שחייבים לשנות את חוק המעצרים באופן זה…ככה שברירת המחדל לא תהיה מעצרים"

""זכותי לבחור במי שבא לי אתם לא תיקחו ממני את הזכות לבחור בראש ממשלה" 

ח"כ טלי גוטליב. ראתה המון כעורכת דין פלילית בבתי המשפט למשפחה.
מספיק כדי להבהיר כי תפעל לפתיחת הדלתיים הסגורות בבית המשפט למשפחה.


אמירה חשובה שהובטחה לארגוני האבות גם ע"י ח"כ בצלאל סמוטריץ לקראת בחירות 2022.

נחכה לישום מהיר

 

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

ו #חדשות המיינסטריים נועדו לטיפשים "חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר

המשיכו לקרוא »

שינאת גברים מתפרצת. יו"ר ארגון העוסי"ות: "שמחה רוטמן גבר אלים" "ברור שגם בבית" – האם הגיע הזמן להוציא עוסי"ות מהליכי שיפוט גברים בגירושין?

הזדעזענו שוב לשמוע על עוד עובדת סוציאלית המשתלחת בחוסר שליטה בגבר שאינו יכול להגיב? והפעם בלא פחות מח"כ שימחה רוטמן. יו"ר ארגון העובדות סוציאלית ענבל

המשיכו לקרוא »

האם נסיון הלינץ' של הפמינסטיות ביושבי בית הדין הרבני יעיר את הרבנים לגבי הסכנה בהיכנעות ושיתוף פעולה עם הגורמים המרקסיסטים?

האם נסיון הלינץ' של הפמינסטיות ביושבי בית הדין הרבני יעיר את הרבנים לגבי הסכנה בהיכנעות ושיתוף פעולה עם הגורמים המרקסיסטים? ארוע האלימות הקיצונית של הפמיניסטיות

המשיכו לקרוא »