בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

המלחמה המודרנית

בניגוד לדעה הרווחת, מלחמות לא פורצות בגלל חילוקי דעות בין מדינות. הן גם לא פורצות בגלל רצונות מגלומניים של שליטים דיקטטורים. הסיבה היא הרבה יותר טריוויאלית ומגיעה לטרויה ואף לפניה – נשים. או בהרבה יותר מילים: כישלונה של היכולת להשיג שליטה מלאה באנשים באמצעות העמדת פנים.

כלומר, הרצון הבסיסי של המין האנושי הוא לבסס שליטה. כמו האריה בג'ונגל, כל עוד די בעצם ההרתעה כדי לבסס שליטה, אין באמת צורך במלחמה. האריה לא יסתכן בפציעה כדי לבסס שליטה, כל עוד הוא יכול לעשות את זה מבלי לסכן את עצמו כהוא זה. אם אריה צריך לצוד את הטרף שלו, זה אומר שהוא איבד שליטה. לשם כך יש לביאות. כדי שהוא לא יצטרך להגיע לשם, הטבע סיפק לו את הפסאדה – הרעמה.

ולכן, לא בכדי השתמשתי בגרשיים בכותרת. במלחמה של היום, לכאורה, מדובר בפמיניזם שיצא משליטה, שבמקום להילחם על זכויות שוות, נלחם על עליונות, על דריסה מוחלטת של כל הגברים בעולם ("גברים – אני שונאת אותם!"), אבל גם של כל מי שמתנגד לעצם הרעיון. הפסאדה כאן היא כפולה: כדי להמשיך את הרמיסה, יש צורך להעמיד פנים שכל יוזמה שהיא, הינה בגדר "קרב בלימה", שנועד להצר את צעדיו של האויב, שעדיין משחר בפתח ומאיים לגזול מאיתנו את זכויותנו. זו כמובן רטוריקה קלאסית של תוקפן קלאסי, שהשתמשו בה משחר ההיסטוריה כדי לעורר באדם "תחושת צדק" מזוייפת לשם גיוסו לעשיית מעשי עוולה. אבל זה רק צד אחד של הפסאדה.

הצד השני של הפסאדה, הוא אפל הרבה יותר. בצד השני של הפסאדה אין נשים. אין אפילו אישה אחת. נשים הן רק כלי לביסוס שליטה. כן, ממש כמו הלביאה. הנשים הן הפועלות השחורות, הן הנמלות החרוצות, הן אלה שנותנות למראית העין את הפן המציאותי, שקשה להתכחש אליו. לכאורה, אנחנו באמת נמצאים כאן במלחמת מינים. לכאורה, המין האנושי השתגע לחלוטין ובקרוב מאוד נגיע למצב שלא נוכל להתרבות מפני שמה לעשות, נשים פשוט לא סובלות גברים. לכאורה, אף גבר לא חסין. אנחנו רואים איך גברים מואשמים בפגיעה בנשים, ללא קשר לעד כמה הם בכירים ומפורסמים. אך כמובן, למעשה, אריות מסתתרים מאחורי כל זה. אריות בלתי-פגיעים לחלוטין, שמושכים בחוטים ולא צריכים לצאת לקרב.

הם יצרו מצב שבו הגברים האחרים בלהקה, שעשויים היו לערער על מעמדם, מעולם לא היו חלשים יותר. הגברים האלה כלואים בתא משפחתי סדיסטי, בתחושה כוזבת של שליטה, כשלמעשה נגזל מהם רצונם החופשי. הם אינם יכולים יותר לעשות דבר, מלבד להיות משועבדים לגחמותיה של האישה, בידיעה שאם יתגרשו, מצבם יורע פי כמה. וכל אותו זמן האריות מטשטשים את התודעה שלהם בפרסומים שהם התוקפניים, שהם העושקים, שהתחושה האותנטית שלהם שהחיים שלהם יצאו משליטה היא תחושת שווא, היא אשליה. באופן הזה, לעולם לא יהיו אריות צעירים שייקראו תיגר על האריה השליט, כי פשוט לא יהיו יותר אריות. כל מה שנותר זה רק לביאות שרק עסוקות כל היום בלספק טרף לאריה.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »