בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

מצביעי הימין כאב גרוש בישראל 

די היה בהצצה חטופה בהפגנות השמאל והימין בישראל כדי להבחין בהבדלים העמוקים. הללו, “מתנגדי הרפורמה”, עמוסים בדגלי ישראל שנקנו עבורם ומיוחצנ”ים לעייפה, נושאים שלטים באנגלית שנועדו אך ורק לתושבי החוץ הממנים את ההפגנות ואילו הללו שישראל היא בליבם נושאים רק מספר דגלים וכל הוויתם אומרת תמימות. 

אותה תמימות איתה ניגש אב גרוש טרי, שגרושתו חומסת ממנו את ילדיו לבית המשפט, לבית הדין ונאלץ להתמודד עם עובדות סוציאליות ומכוני מסוגלות הורית. הקרב, בכל מקרה, הוא קרב מכור מראש. האב, בתמימותו, סבור שאכן נפל בו איזה פגם, לכן נגזר עליו לראות את ילדיו רק שעות ספורות או כלל לא. הוא חש שהוא נדרש להוכיח דבר-מה ואילו רק יצליח להוכיח אותו, יזכה לחבק את ילדיו הרכים ממש כמו פעם. 

כשמודיעים לו שפקידת הסעד מגיעה "לביקור בית" הוא מצחצח את ביתו ומנקו, כאילו פעם יש משמעות כלשהי לביקור הבית. כשנעשה לו איבחון דיאגנוסיטי הוא עושה כמיטב יכולתו על מנת להצטייר כשיא הנורמליות. הוא מנסה לשחק את המשחק כאילו מדובר במשחק הוגן. אבל המשחק איננו הוגן. זהו משחק שתוצאותיו ידועות מראש. ואז הוא ייראה את גרושתו מפעילה מניפולציות רגשיות על השופט ועל הרווחה, כשהיא בוכה דמעות תנין ויחשוב לעצמו "רגע, גם אני יכול!" ויגלה מהר מאוד שהתגובה שיקבל מפקידת הסעד היא שהוא "מתקרבן". 

לעולם, אבל לעולם, לא ניצח גבר אישה בכלים של אישה. כמו שמעולם אבל לעולם לא ינצח ימין את השמאל בכלים של השמאל. 

מה שהאב איננו לוקח בחשבון, שהוא למעשה נאבק בתחנות רוח. הוא חי במציאות מדומה, ממש כמו במטריקס. במציאות המדומה הזו הוא אזרח מן השורה ויש לו זכויות יסוד בסיסיות, כמו הזכות לחירות, כמו הזכות לשיוויון. במציאות האמיתית, ניתן לכלוא אותו בכל רגע נתון, מכל סיבה שהיא והוא תמיד יהיה שווה פחות מהאישה מולה הוא מתמודד. פשוט, כי ככה זה. 

הימין, מנצח מערכת בחירות אחרי מערכת בחירות, אבל כושל להבין, שאין שום משמעות לנצחונות האלה. וכמו בביצה טובענית, הוא נגרר שוב ושוב למשחקים של השמאל ורק מגלה את עצמו טובע יותר ויותר בביצה הטובענית. רק לאחרונה, ביטל ראש הממשלה את פיטוריו של שר הביטחון, חבר הכנסת של הליכוד, בגלל שהדבר עורר את “מחאת” השמאל. לאן הגענו? שהשמאל כבר מתערב בעניינים הפנים מפלגתיים של הליכוד? ותארו לעצמכם, אם לשמאל יש יכולת להתערבות כזו, מה רב הכוח שלו במדינה! הרי באותה מידה השמאל גם יכול להחליט מי יהיה מנהיג הליכוד (וייתכן שאף עושה זאת כיום). למה לא בעצם? הרי השליטה שלו במדינה היא אבסולוטית! 

ומה עושים מצביעי הימין בתגובה? האם הם הולכים להפגין כנגד הללו שביזו את קולם? לא! הם מקיימים את מצוות נציגיהם בצורה עיוורת והולכים להפגין עבורם. עבורם??? עבור מי שהונה אותם? עבור מי ששוב בזבז את קולם? מה ההגיון בזה? מה ההגיון לקחת חלק במשחק הזה? מדוע מצביעי הימין נכשלים בלהבין שהאויב האמיתי שלהם, הוא לא השמאל ששולט בדיפ-סטייט, אלא הימין, שמבזה את כוחו שוב ושוב, כמו ארה"ב שהתערבה מאוחר מידי במלחמת העולם השנייה, עד שנספו לנו כבר שישה מיליון יהודים. 

הרי השמאל, כל עיסוקו הוא בתעמולה ותעמולה היא רגש. השמאל מפעיל את המניפולציות השפלות ביותר, על מנת לזרוע בהלה ופחד בקרב כל מי שנחשף לתעמולה שלו. בטח ובטח מצביעי השמאל, אבל גם מצביעי הימין. הדרך להילחם ברגש היא לא על ידי הפעלת רגש נגדי, אלא על ידי פנייה לשכל! על ידי התנהלות תבונית, שאיננה מונעת ממניעים אי-רציונליים. במקום זאת, מה עושה ראש ממשלת ממשלת ישראל? נגרר לשיח האי-רציונלי, כשהוא מנסה לפייס את הללו שאינם מעוניינים בכל פיוס שהוא. דומה הדבר להושטת יד למי שמבקש לגדוע את ידך, על מנת שיקל עליו לגדוע אותה!

הלא כל ממשל שמוסדותיו פועלים נגדו מידית היה מפטרם. אולם ממשל שמודע לכך שהוא איננו מתפקד, איננו יכול לעשות כן. לא מכיוון שבאמת איננו מסוגל לעשות כן, מפני שהוא מוכרח לשמור על החזות שהוא איננו מה שטועניו מתנגדיו שהוא. באופן הזה, הוא משחק כמו כפפה ליד לתעמולה הצינית של מתנגדיו ובמקום להוכיח למצביעיו שהוא מסוגל לשלוט הוא מוכיח למתנגדיו שהוא איתם. אבל האם מתנגדיו בחרו בו? 

לא! לכן, זו בגידה. הדבר ההגון היחיד שיכול לעשות ממשל בשלב הזה הוא להתפטר. אבל מה עושה ראש הממשלה? ממשיך להאשים את מתנגדיו בסיכול . ובכן, מה ציפית שיעשו? הרי זו עבודתם ועבודתך היא להפעיל את מוסדות השילטון שניתנו לך, על מנת שלא יוכלו לסכל. מדוע נבחרת לראש ממשלה אם אינך מסוגל לתפקד? מה הטעם בכל הנאומים הללו, אם בשטח אחרי 4 שנים נגלה שוב שנשארנו באותו מצב בדיוק? 

הלא האיומים האמיתיים על מדינת ישראל, אינם החיזבללה והחמאס, אלא הגורמים הפנימיים שממומנים על ידי גורמי חוץ ויודעים שלאורך ההיסטוריה מדינות נפלו רק מבפנים. האיומים האמיתיים הם: החונטה הצבאית שבהנתן פקודה תפעל כנגד הממשלה, שהרי כפי שראינו כל בכירי הצבא מאוחדים נגד הממשלה! הדברים הלו זועקים ועדיין מעדיף ראש הממשלה לטמון את הראש בחול ולהניח לשעון לתקתק, עד שכבר יהיה מאוחר מידי.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »