בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

סלקציה בכנסת: הפרוגרס לא עוצר בכניסה לכנסת – גברים OUT נשים IN

כחלק מהשתלטות הפרוגרס על המרחב הציבורי, החליטה הכנסת גם היא לקחת חלק פעיל בהשמדת האבות. לפני מספר שנים נזעמו חברי כנסת חרדים על כך שיועצות מגיעות בשמלות מיני למשכן הכנסת. בתגובה נוסח קוד לבוש שהרגיז את הפמיניסטיות הרדיקליות ולכן לא נאכף אף לא יום אחד. כמו כל דבר שלכאורה נועד נגד נשים, בסופו של דבר הוא משמש נשים נגד גברים.

כיום, אב שחפץ להגיע עם בנו בלבוש קייצי מקובל בארצות הים התיכון, נאסרת כניסתו והוא מופרד מילדיו, משל היינו באושוויץ. הסלקציה הזאת לא במקרה הגיעה למקומנו מחשיבתם המעוותת של הנאצים יימח שמה. מדינה ישראל מבוססת בכולה על סלקציה בין גברים ונשים, אלא שכאן הסלקציה היא בולטת במיוחד, מאחר שבעוד שכניסתו של האב נאסרת, פוסעות להן הנשים בניחותא, במלבושיהן השונים, ללא כמובן שאיש מאנשי האבטחה מעז להעיר להן ובכך לסכן את משרתו.

אבל כמובן שזה רק קצה הקרחון. הרי מקום המדינה מקיימת המשטרה אכיפה סלקטיבית כלפי אבות ונשים בהליכי גירושין. אישה יכולה להיות אלימה בצורה פיזית, לאיים ברצח ואף לנסות לממש זאת ובמקרים נדירים ביותר המשטרה בכלל תזמן אותה לחקירה. ומאידך, די בכך שאישה תעלה דל אשמה מופרכת מהיסוד והגבר יישב במעצר 48 שעות ויורחק מילדיו לצמיתות. ושוב, כמו אותו מאבטח בכנסת, יודע השוטר הזוטר שיפוטר אם לא יישם את הסלקציה והקצין יודע שייעצר קידומו אם לא יישם את הסלקציה.

שלא לדבר על מדיניות הרווחה, שבכלל לא רואה באבות לקוחות, אלא רק חיות טרף שיש לצוד אותן במהרה – מוטב להרדים אותן באמצעות מניפולציות שפלות שיום אחד ייראו את הילדים ואף יזכו במשמורת, אבל אם לא ניתן להרדים, הרי אין מנוס אלא להמיתן. ואם האב בכל זאת מתעקש שלא להיות מורדם או מומת, שולחים עליו את מכוני המסוגלות ההורית כדי לוודא הריגה ולאחר מכן גופתו מושלכת לקרמטוריום. את העשן מהארובות אף אחד לא רואה כי אזרחי המדינה סומאו באמצעות כל מיני מחאות פיקטיביות שמובילים טייקונים ומקבלים פנסיה תקציבית, שנועדו לשמר את האשליה שאי-פעם הייתה פה דמוקרטיה, אי-פעם היה שיוויון, במדינת הסלקציה.  

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »