בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

עדנה קרנבל ויקיפדיה: מי מאחורי אתר החדשות עדנה קרנבל והאם תורם למאבק הגברים?

עדנה קרנבל לא בויקיפדיה: כל המידע על אתר עדנה קרנבל

עדנה קרנבל הוא אתר חדשות אגרסיבי למדי שעלה לכותרות בשבועות האחרונים בעקבות ציטוטים של ח"כ טלי גוטליב המבוססים על תכני האתר. באתר ניתן למצא כתבות ומידע רב על התנהלות בעיתית של שופטים, עורכי דין ועובדות סוציאליות ובכך תרם רבות להפצת המידע על מצבם הקטטוני של מערכת המשפט בישראל. ועל הריקבון האינסופי במערכת זו. 

אופי הסיקור של אתר החדשות עדנה קרנבל הינו אופי יחודי מאוד וישנם רבים הטוענים כי האתר יכל לספק את אותם החדשות ללא הטקסטים הבוטים מאוד וללא התכנים החצי פורנוגרפים לעיתים, המוגשים לצד פסקי דין מלאים והחלטות עקומות של שופטי ישראל, עובדות סוציאליות ופמינסטיות עצבניות למינהן העסוקות בהוצאת תיסכולים על גברים. 

את האתר ניתן למצא בכתובות 

למי שאתר עדנה קרנבל חסום עבורו, יכול למצא את האתר גם בכתובת המראה  .
נתקלתם באתרי מראה נוספים? עדכנו אותנו

 

 חשבון הטוויטר של עדנה קרנבל: 

העיתונאים ותהחקרינים של אתר החדשות עדנה קרנבל לא נחשפו לציבור מסיבות מובנות אך המידע אמין מאוד במיוחד בהשוואה לרמת הפייק הנפוצה באתרי החדשות וערוצי החדשות בישראל. עדנה קרנבל נחשבת גורם אמין מאוד, שגם אינה משחקת במשחק הכן ביבי לא ביבי הנפוץ מאוד בתקושרת הישראלית, וניכר כי עיתונאי עדנה קרנבל זועמים על כולם במידה שווה, שופטים, עורכי דין נוכלים, עובדות סוציאליות וגם חברי כנסת שאינם מנסים לשנות את המצב.   

לתפיסת רבים ההשפעה של אתר חדשות כמו עדנה קרנבל על מאבק הגברים הינה שולית או אף שלילית עקב הגישה הרדיקלית לזעזע ולספק שפה בוטה לצד חומרים משפטים בלעדיים שלא ניתן למצא באף אתר חדשות אחר, הישר ממערכת המשפט. 
גברים יכולה להשתנות בהתאם לתוכן שהם מפרסמים. 
מערכת האתר מבהירה ללא צל של ספק את עמדתה במאבק הגברים ומציגה בראש האתר את הנושא בבולטות רבה. כמו גם ראיונות שהעניק מנהל האתר יוני קפאח (ניתן למצא ביוטיוב) המבהירים את סיפור חיו והתעללות מערכת המשפט והרווחה בו ובילדיו. כמו בגברים רבים אחרים, 

בכך האתר מספק וסיפק בעבר חשיפה נאה למאבק האבות , בשעה שאף כלי תקשורת אחר לא העז לפרסם מידע על מערכת המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים. חשיפה שללא אתר עדנה קרנבל לא היתה מתקבלת ולא ניתן היה לספר את סיפור המאבק לרבים. 

ארגוני הנשים הבכייניות טוענות שמדובר באתר לא לגיטמי כקב השפה ועקב זה שהוא מספק מידע על נשות מערכת הרווחה הלא נורמטיבות כולל בני משפחה וילדים אך זו עמדתו של האתר, כנראה שגישה זו פוגענית כלפי הילדים של הנשים הללו אך מכיוון שמדובר באתר המייצג את המדוכאים בחברה, ניתן להכיר בזכותו להתנגד לדיכוי אף לתפיסת  הפרוגרסיביות. אך לטעם הכותב ניתן להוריד מינון ולהגיש את המידע בצורה פחות אגרסיבית כך שיהיה נגיש לקהל רחב יותר וסאחי למחצה +. 

כיום האתר אינו מספק במה מתאימה להנגיש מידע על מערכת המשפט והעובדות הסוציאליות לילדים. 

כמו כן המותג עדנה קרנבל שהוא מותג חזק יכל לשמש כלי משמעותי בתחומי השיווק של מאבק הגברים, ולשמור את הכתיבה היצירתית (והמצחיקה מאוד) לחלק מתכני האתר. אחרי חומת תשלום לחובבי הז'אנר.  

אתר עדנה קרנבל מספק סיקור מאוזן והוגן בנושאי גברים, הוא יכול לתרום בצורה חיובית להעלאת המודעות וההבנה של מאבקי הגברים. אך מצד שני, אם האתר מקדם סטריאוטיפים מזיקים, זה עלול לפגוע במאמצים לטפל בבעיות של גברים. חשוב תמיד להעריך באופן ביקורתי את התוכן של כל מקור חדשותי ולשקול נקודות מבט מרובות לפני שמגבשים דעה.

קרנבל עדנה הוא יעד מומלץ למי שמבקש סיקור מעמיק של ההליכים המשפטיים, פסקי הדין והתיקים המשמעותיים המתפתחים במערכת המשפט בישראל. עם צוות של עיתונאים ותיקים ומומחים משפטיים בראשו, עדנה קרניבל דואגת שקוראיו יהיו מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בבתי המשפט בישראל.

אתר עדנה קרנבל אינו מוטה לימין או לשמאל, ניכר כי כותבי האתר שונאים את כולם במידה שווה
2. סנסציוניות: חלק מאתרי חדשות נותנים עדיפות לסיפורים סנסציוניים על פני נושאים חשובים יותר, שעלולים להסיח את דעתו של הציבור ממאבקים חברתיים מרכזיים או להציג מצג שווא של משמעותם.
אתר עדנה קרנבל הוא בהחלט אר סנסציוני המעלה תכנים שאינם פי סי בלשון המעטה. סוג של סאן ישראלי ברמת התמונות
3. חוסר גיוון בסיקור: אם אתר חדשות נכשל בעקביות בסיקור סיפורים מנקודות מבט מגוונות או קהילות מודרות, הוא יכול להנציח מאבקים חברתיים קיימים על ידי התעלמות מקולות ובעיות חשובות.
ישנה בעיית גיוון קלה באתר עדנה קרנבל, יש מה לשפר בתחום זה.
4. הפצת מידע מוטעה: אתרי חדשות שמפיצים מידע שקרי או מטעה יכולים להחריף מאבקים חברתיים על ידי זריעת בלבול, חיזוק סטריאוטיפים או לעורר פחד וכעס בקרב הציבור.
ממה שבדקנו באתר עדנה קרנבל המידע אמין מאוד וכולל הצגת מסמכים אוטנטיים ויחודיים מאוד מתוך מערכת המשפט.
5. השפעת אינטרסים תאגידיים: אתרי חדשות שמתעדפים רווחים על פני יושרה עיתונאית עלולים ליישר קו עם אינטרסים תאגידיים או פוליטיים רבי עוצמה, להחדיר עוד יותר אי-שוויון חברתי ולהפריע להתקדמות בנושאים חברתיים חשובים.
– לא ניתן לפסול לגמרי אך סביר שתאגידים לא עומדים מאחורי אתר עדנה קרנבל
באופן כללי, לאופן שבו אתרי חדשות בוחרים לדווח, לתעדף ולמסגר סיפורים יכולה להיות השפעה משמעותית על מאבקים חברתיים על ידי עיצוב תפיסות ציבוריות, השפעה על החלטות מדיניות, והגברה או הקלה של מתחים קיימי

או פוגע במאבק הגברים בישראל – עדנה קרנבל במבחן התוצאה

דוגמא נהדרת להצלחה היא הראיון הבא של מנהל אתר עדנה קרנבל - מר יוני קאפח, לערוץ ה"ערים" ביוטיוב ובו מנהל אתר עדנה קנבל מספר שוב את הסיפור של ביתו והתנהלות מערכת המשפט מול גברים בכלל. חשיפה שלא יכלה להגיע ללא הפרובוקציות

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »