בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

תיעוד והקלטות במהלך ולקראת גירושין, מכשיר הקלטה נסתר

הקלטה במהלך ולקראת גירושין  להיות חשובה מכמה סיבות:
הקלטות יכולות לשמש ראיה חיונית במקרה של מחלוקות או הליכים משפטיים במהלך הליך הגירושין. הם יכולים לעזור לתמוך בטענות שלך ולספק תמונה ברורה של אירועים שהתרחשו.

הקלטת שיחות או אינטראקציות יכולה להגן עליך מפני האשמות שווא או מצג שווא. זה יכול להבטיח שיש לך תיעוד של מה שנאמר או נעשה, וזה יכול להיות בעל ערך אם יהיו חילוקי דעות בהמשך.
 
הליכי גירושין יכולים להיות טעונים רגשית ומלחיצים, מה שמקל על שכחת פרטים חשובים או שיחות. הקלטות יכולות לשמש כעזר זיכרון כדי לעזור לך לזכור מידע חשוב במדויק.

קיום הקלטות של שיחות או הסכמים יכול להיות מועיל במהלך המשא ומתן עם בן/בת הזוג או הייצוג המשפטי שלו. זה יכול לעזור לך להציג את המקרה שלך ביעילות ולקדם את האינטרסים שלך.

חיוני להיות מודע לחוקים ולתקנות לגבי הקלטת שיחות בתחום השיפוט שלך. ודא שאתה עומד בדרישות החוק כדי להבטיח שכל הקלטות שאתה מבצע קבילות בבית המשפט.

זכרו לפעול תמיד בצורה אתית ובגבולות החוק בעת הקלטת שיחות במהלך גירושין. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע משפטי לקבלת הדרכה כיצד להתנהל במצב הספציפי שלך.
 
חשוב לציין שמקובל להקליט כאשר הארוע מתקרב לגירושין ולא במהלך הנישואין עצמם אלא כמהלך מקדים ולקראת סופם , בחודשים האחרונים כאשר הכיוון מתבהר..וכי חוקית ניתן להקליט כאשר אתם חלק משיחה או מהארוע ולא תמיד ההקלטות קבילות בבית המשפט. 
אך חשוב שיהיו. 

חשוב לציין שאנו ממליצים להתיעיץ עם ורך דין גם בנושא זה מראש. 
 
 

כלי הקלטה צילום ומעקב בגירושין

ישנם לים רבים בהם נתקלנו וניתן לקנות באמזון מצלמות אמינות לבית, למשרד, וכלי מעקב לרכב שלכם. כמו כן מומלץ מאוד לעבור לשימוש במצלות גוף כאשר הארוע חורג מגדר גירושין רגועים ואתם מרגישים מאויימים מהגרושה. 

ומהרגע שהטונים עולים,  תיעוד. תיעוד. תיעוד ותיעוד –
חשוב מאוד גם להתחיל לתעד את האינטראקציות עם בת הזוג, להקליט שיחות כשהווליום עולה, איומים קללות וכן לצלם ולתעד אינטראקציות בינכם, במיוחד אם כבר עזבה את הבית והילדים עוברים בין בתים או לא – אנו ממליצים לשים מצלמות בבית ומצלמת גוף שתתעד שאין אלימות .
מומלץ לקנות מצלמת גוף 

בנוסף למצלמה טובה לתיעוד ההתנהלות בביתבמיוחד אם הטונים עולים, מצלמות נסתרות גם שימושיות מאוד. וכמובן הקלטת שיחות בנייד כדי לתעד. בתביעות כתובה גברים רבים רוצים לדעת מתי לקחת חוקר וניתן לקנות כלי מעקב לרכב ולתעד. חשוב לציין שחשוב להתיעץ עם עורך דין לגבי הנושא ומה ניתן או לא ניתן להציג בבית המשפט בהמשך. כשהחוק הבסיסי הוא שניתן לתעד כל אינטראקציה שאתם חלק ממנה.

כמו כן מכשירי הקלטה יכולים לשמש לקבלת מידע בעל פה על רכוש חשבונות בנק, ורמות שכר שהאישה מעידה על עצמה שהיא מכניסה.

לפני התחלת התהליך עליך לאסוף כמה שיותר מידע על הכנסות האישה, על מצב חשבון הבנק שלה, תלושי שכר וחשבונות בנק נוספים או פנסיות, השקעות וכו וכו 

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »