בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

תפקידה של העובדת הסוציאלית לסדרי דין בהשמדת האב הישראלי

פעם היו קוראים להן "פקידות סעד", אבל שינו להן את השם כדי שזה יישמע פחות מרושע, כדי שיהיה להן קל יותר להפיל אבות בפתיון, כי כבר אבות התחילו להבין שאם אתה מגיע אליהן זה סוף הדרך – זו הרכבת שמובילה לטרבלינקה, בואכה ה"מקלחות".
כשאתה נכנס אליה, היא תמיד תיראה עסוקה במשהו. תמיד יהיה פתוח איזה מסך WORD וכשתרפרף טיפה כשהיא לא שמה לב, כי הן הרי סתומות מידי מכדי לשים לב, תגלה שזה למעשה התסקיר שלך. אבל מה שיהיה לך מוזר זה שרשומים שם שמות אחרים. כן, זה אמנם התסקיר שלך, אבל הוא גם של מישהו אחר, כי למעשה הן כותבות תסקיר אחד כל ימי חייהם ורק משנות את השמות!
לפני הדיון היא תטרח להיפגש איתך ולגבש חלוקת זמני שהות זהה לחלוטין עם הגרושה/פרודה, רק כדי לצייד אותה יום לפני הדיון בפצצת אטום, שתגרום לדף הזה להראות כמו זכרון אבוד מהעבר הרחוק, אי-שם מתקופת הדינוזאורים. כל הרעיון זה ליצור אצלך תחושה חזקה של ייאוש ותסכול, שבסופו של דבר תגרור לפוסט טראומה שתמוטט אותך כלל.
כשתגיד לה שהגרושה/פרודה מופרעת היא כמובן תעשה את מלאכתה ותזמין עליה עוד פקידת סעד, "חוקרת", עו"ס לחוקי נוער. ההיא תפגש איתה, יישתו קפה ביחד, יתמרמרו על גברים ויטכסו עצה איך לקבור אותך לחלוטין. ככה תגלה שבכל מאמציך למעשה עובדים נגדך, כי כל מה שהם נותנים לה זה עוד זמן כדי לחמם נגדך את המערכת והמערכת כמובן משתפת פעולה ברצון רב, שהרי מה מתוק יותר מאחוות נשים?
הן יודעות שהן חסינות כל ביקורת, לכן לא משנה כמה מכתבים תכתוב למנהלת שלהן, שרק תגחך שהרי היא ראש הנחש ולכל מה שמעליהן, הן לא יוכלו לעשות דבר, אפילו שהם יודעים שכל המהות של המוסד הזה היא התעללות באבות. כמו בהרבה משרדים אחרים, גם כאן שר הרווחה הוא בסך הכל עציץ.
הן תמיד ישתתפו בהפגנות הכי קשות נגד הימין ותמיד אבל תמיד יטענו שהן לא מרוויחות מספיק. כן, זה מאוד משעמם כל הזמן להדפיס את אותו דף WORD וכל פעם לעשות על אבות אותן מניפולציות, שהתמימים נופלים בהן כמו צאן מובל לטבח. האבות קוראים בכל מיני מקומות שהם צריכים "להתנהג יפה" כדי שיעשה להם סיכוי, כאילו שיש איזה פשע בזה שהם גברים ואבות שדורשים להמשיך להיות מעורבים.
להחלטות בית המשפט ולפסקי הדין אין משמעות עבורן, כי הרי הן אלה שמכתיבות לשופטים בדיוק איך ומתי ייראה האב את הילדים ובכל רגע נתון הגרושה/פרודה יכולה להרים אליהן טלפון ולשנות את זמני השהות כאוות נפשה, הכל תלוי בעד כמה היא כמה ארסית וסדיסטית היא קמה הבוקר.
הן ישלחו אותך ל"מסוגלות הורית" ויטעו בך תקווה שהנה, כעת כבר יזהו שהגרושה/פרודה פסיכופתית, רק כדי להכתיב לה שלא משנה מה, התוצאה הסופית תהיה שאתה בכלל לא רואה את הילדים.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

"חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר "ארבלאו צייד הטונות", אליו ניתן

המשיכו לקרוא »