בבקשה תסמנו תרומה חודשית.

"גבר זכאי לקדם שוויון"

הרעיון שגברים אינם זכאים לקדם שוויון, הוא נרטיב מסוכן לחברה הישראלית, היום הוכיחו ארגוני הנשים ומקהלת הנשים התומכות בכנסת, שאין בכוונתן להפסיק ברדיפה ודיכוי הגברים – הבנים של כולנו.

חבר הכנסת פורר, זכר, גבר, בן לאביו ואימו, זכאי להיות יושב ראש בכל וועדה מוועדות הכנסת ללא שירגיש נרדף ומאוים – העמותה, מאמינה בזכותו של גבר לנהל כל וועדה ללא אפליה, ללא הבדל דת, גזע ומין.

המינוי שעוסק בשיווין מגדרי הוא לא רק נחלתם של נשים, כפי שיש נטייה לחשוב.אנחנו רוצים להאמין כי חבר הכנסת פורר יפעל באופן נמרץ לצמצם פערים בין נשים לגברים, בכל התחומים.

לפתחו של חבר הכנסת פורר, עומדים לא מעט אתגרים על הפרק הדורשים טיפול מיידי, כגון גברים ואבות במצבי משבר. אשר לצערנו, לא ניתן להם סיוע הולם בשגרה ובתקופת הקורונה.

דוברות, בשם העמותה.

הרשמו לרשימת התפוצה

אהבתם? שתפו
Facebook
Twitter
Email
Telegram
WhatsApp

אולי תאהבו גם את

Rabbinical Lawyer

If you are Jewish and want to get divorced, it may be advisable to choose a rabbinical lawyer to represent you in the rabbinical court.

המשיכו לקרוא »

ארבלאו צייד הטונות?חדשות 15 והסיפור המוזר מאחורי ההאשטאג #ישלהפות

ו #חדשות המיינסטריים נועדו לטיפשים "חדשות 15", ערוץ החדשות האמין ביותר ברשת מספק מידע אמין לעכברי טוויטר ולפמיניסטיות עם כרס ושפם. ומובלת בבלעדיות ע"י משתמש הטוויטר

המשיכו לקרוא »

שינאת גברים מתפרצת. יו"ר ארגון העוסי"ות: "שמחה רוטמן גבר אלים" "ברור שגם בבית" – האם הגיע הזמן להוציא עוסי"ות מהליכי שיפוט גברים בגירושין?

הזדעזענו שוב לשמוע על עוד עובדת סוציאלית המשתלחת בחוסר שליטה בגבר שאינו יכול להגיב? והפעם בלא פחות מח"כ שימחה רוטמן. יו"ר ארגון העובדות סוציאלית ענבל

המשיכו לקרוא »