בבקשה תסמנו תרומה חודשית.
תמיכה

עורך דין גירושין לגבר.

הליכי הגירושין לגברים מורכבים מאוד, הגברים נמצאים במצב מתגונן והמערכות כולן פועלות נגדם:  אם זה המשטרה, הרווחה, בתי המשפט ופעמים רבות אף עורכי הדין שלהם. ולכן חשוב לבחור עורך דין גירושין טוב שילווה אתכם עד סוף התהליך.
 
מעבר לפירוק המשפחה, ולעתים הריחוק מהילדים מתגברים הקשיים המשפטיים, הכלכליים והחברתיים  חשוב שיהיה לכם עורך דין טוב, חברים, וסביבה תומכת

גברים צריכים 3 דברים בגירושין:

עזרה שאינה משפטית לגברים בגירושין.

קהילה תומכת ומבינה קבוצת תמיכה חברים משפחה, וגברים עם נסיון בתחום

איך ניתן לעזור למצא עורך דין טוב לגירושין לגברים? לא פשוט..

ובינתיים ועד שהמצב ישתפר, אנחנו גם מיעצים לגברים ונשים בהליכים. אנו לא עורכי דין אך עברנו כבר הכל וננסה למנוע מכם מלהגיע ללכת לאלו שכן יאפשרו לכם להלחם אך עם תוכנית לסיום.

גברים רבים קורסים נפשית ללא ליווי מתאים, גברים רבים קורסים כלכלית ונשחטים בדרכם אל ההסכם המיוחל ורבים מאוד נגררים לשנים בבתי משפט. כל אלו יכולים להימנע עם הכנה מתאימה, הבנה של סיכויי ההסכם בתנאים סבירים 

הבנה לאן רב הנשים חותרות בהסכם שחיטה של הגבר וניצול חוסר ההכרות שלו עם חוקי הגירושין והשינויים שחלים בהם ולא פחות חשוב בעיתיות עורכי הדין הרבים בתחום, ממכירת לקוחות לאישה ועד גביית כסף ונפנוף הלקוח בהמשך תוך הקרבת עתידו. 

בעיננו גברים צריכים ליווי מקצועי שאינו של עורך דין .עורך דין גירושין לגבר

גבר גרוש שמכיר כבר הכל וילווה את הגבר המתגרש הטרי, בבחינת ליווי לטירוני גירושין, הסבר על השבילים,
בקרה על עורך הדין איתו הגבר מתנהל ועל מהלכים משפטיים מיותרים או חלביים מידי שיובילו להפסד.
לצערנו הליכי הגירושין בישראל אינם הליך הגיוני שבו פשוט מבררים "מה מגיע לאישה" אלא אלו הליכי עונשין,
שגברים די בשוק ממנו.  אין חיפוש צדק, אין משמעות לאמת ווברוב מוחלט של המקרים אין ענישה לנשים המשקרות במצח נחושה ונתפסות בשקריהן בבתי המשפט או בבתי הדין הרבניים. ולכן חשוב להבין לגבר לאן הוא הולך,

את הדברים האמיתיים שלא יספרו לכם עורכי הדין אנחנו נגלה לכם מראש.
ונכין אתכם בדרך הטובה ביותר לקרב כי "הרוצה שלום, יכון למלחמה" ויקח עורך דין טוב…כי בלי זה הסיכוי לצאת מהליכי גירושין שבורים לגמרי, גדל מאוד.
לעיתים ניתן גם לייצג את עצמכם אך לא תמיד וחושב לדעת מתי לעבור לייצוג עצמי  ומתי לתת לאנשי מקצוע לטפל בעניין. וכמובן לדעת מתי עדיף ומומלץ טוען רבני ומתי ובאילו מקרים עדיף לגבר לקחת עורך דין מומלץ לניהול ההליכים המשפטיים בגירושין. 

 

 

הקושי הוא עצום, אך הוא עובר ולומדים להתגבר, אם יש לכם צורך בעזרה ספציפית או הבנה אם העורך דין שלכם מתנהל נכון או לא מוזמנים ליצור קשר. 

אם אתם רוצים יעוץ קצר לגבי הכנה לתסקיר הרווחה, צרו קשר.
או קריאו את המדריך לקראת תסקיר רווחה בגירושין: ואת הוראות התע"ס 

בשלב זה אנחנו לא מציעים עורכי דין ספציפיים אך אם תרצו עזרה נוכל לעזור ולהכווין לאיש מקצוע בהתאם לצורך שלכם, אם זה טוען רבני או עורך דין. 
כבר יש לנו ידע מצטבר ומכירים עורכי דין בתחום וממי כדאי להתרחק. אתם יכולים גם לייצג את עצמכם אם יש לכם יכולת להתווכח ולא מפחדים משופטים. 
רק אל תצפו מהשופטים להיות הוגנים או הגיוניים. הם לא פה כדי לעזור לגברים. אלא לדפוק אותם כמה שיותר

לעזרה נפשית לגברים בגירושין – כשמצב קשה וצריך לדבר עם מישהו וגם להתיעץ בקשר לילדים: הקליקו עזרה נפשית וטיפול סי בי טי לגברים בגירושין.

https://www.tipulblisapa.co.il

מבחינת קהילה אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה ברשת של גברים גרושים ומתגרשים העוזרים אחד לשני בהליכים ולפעמים גם מייצרים שינוי גדול יותר : 

 https://www.facebook.com/groups/men.for.men.il

ולשאול שאלות ולקבל תשובות ותמיכה קבוצתית. 

עורך דין גירושין לגבר

עורך דין גירושין לגבר

אך זה בהחלט לא לכל אחד ולא למקרה שיש תלונות שווא בתיק.